تبلیغات
دلهای عاشورایی - جوانان و بیداری اسلامی
 
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
دلهای عاشورایی
درباره وبلاگ


mostafa7193@gmail.com


زندگی هنر نقاشی كردن است بدون استفاده از پاك كن سعی كن همیشه طوری زندگی كنی كه وقتی به گذشته برمی‎گردی نیازی به پاك كن نداشته باشی.

مدیر وبلاگ : مصطفی احمدی mostafa7193@gmail.com
نظرسنجی
هدیه به وجود پاک امام زمان حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در جهت تعجیل در ظهور و سلامتی حضرت
شركت‌كنندگان در اجلاس جهانی «جوانان و بیداری اسلامی» كه از ۷۳ كشور دنیا در تهران گرد هم آمده بودند، امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار كردند. به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گزیده‌ای از بیانات ایشان را در طول ۲۱ سال اخیر درباره «جوانان و بیداری اسلامی» منتشر می‌كند:

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif امروز مسجد‌ها كانون جنبش‌هاست
در مقابل فرهنگ كفر و استكبار، مسلمین را ضعیف بار آورده بودند كه احساس ضعف مى‌كردند. در جاهایى كه امروز میلیونها مسلمان توانسته‌اند سهم و حقى در حكومتها به دست بیاورند، تا قبل از انقلاب اسلامى، كسى جرأت نمى‌كرد دم از اسلام بزند. در این كشورهاى اسلامى كه امروز ائمه‌ى جمعه و جماعاتشان، تشكیلات به وجود مى‌آورند و مسجدها رونق پیدا مى‌كنند و كانون تحرك مى‌شوند، تا دیروز مسجدها متعلق به یك‌مشت پیرمرد از كار افتاده بود. امروز آن مسجدها، جاى جوانان‌ و كانون جنبش‌هاست.
سخنرانى در دیدار با كاركنان قوه قضائیه و سازمان تبلیغات اسلامی ۱۳۶۹/۰۴/۰۶

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif حاملان بشارت‌های بزرگ
وقتى جوان در یك كشورى بیدار شد، امید به بیدارى‌هاى عمومى در آن كشور افزایش پیدا میكند. امروز جوانهاى ما در سرتاسر جهان اسلام بیدار شده‌اند. این همه دام مقابل پاى جوانها قرار داده شده، اما جوان مسلمان و غیور و بلندهمت، از این گرفتارى‌ها خودش را نجات داده. شما مى‌بینید در تونس، در مصر، در لیبى، در یمن، در بحرین چه اتفاق افتاد؛ در بقیه‌ى كشورهاى اسلامى چه حركتى به وجود آمده. اینها همه بشارت است.
بیانات در دیدار شركت‌كنندگان در اجلاس جهانى‌ «جوانان و بیدارى اسلامى» ۱۳۹۰/۱۱/۱۰

حركتی به نام خدا
در مصر هم جوانها هستند كه دارند خیلى كارها را میكنند؛ همچنین كسانى كه با جسم خودشان، با جان خودشان، با همه‌ى وجود خودشان، رنج و محنت حاكمیت آن طواغیت را، آن طاغوت را لمس و حس كردند. حركت، حركت از مساجد است؛ حركت نمازجمعه‌اى است؛ حركت به نام خداست؛ اینها خیلى ارزش دارد. و حركت، حركت عمومى است.
بیانات در مردم آذربایجان شرقی ۱۳۸۹/۱۱/۲۷

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif اسلام؛ یگانه امید جوانان مسلمان
اسلام كه بتدریج به دست فراموشى سپرده مى‌شد و هرگز هیچ امیدى را در دل جستجوگر انسانهاى دردمند و بى‌تاب بر نمى‌انگیخت، اكنون به یگانه امید روشن ملتهاى مسلمان، مخصوصا جوانان و بیداردلان و دردمندان تبدیل یافته است؟ آرى، فهم و تحلیل درست این حوادث شگفت‌آور، اگرچه براى مغزها و ذهنهاى بیگانه از حقیقت اسلام و بى‌خبر از سرگذشت واقعى اسلام ناممكن است، لیكن براى صاحبان بصیرت،پاسخ در یك كلمه است: معجزه‌ى انقلاب.
پیام به مناسبت اولین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینى(ره) ۱۳۶۹/۰۳/۱۰

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif نسل جوان اسلام را فراموش نكرده است
حقیقت آن است كه مسلمین در یكى دو دهه‌ى اخیر در شرق و غرب جهان اسلام و حتى در كشورهاى غیر اسلامى، نهضت حقیقى و عمیقى را شروع كرده‌اند، كه باید نهضت «تجدید حیات اسلام» نامیده شود. اینك، این نسل جوان و تحصیلكرده و برخوردار از معارف زمان است، كه بعكس توقّع مستعمران دیروز و مستكبران امروز، نه تنها اسلام را، فراموش نكرده، بلكه با ایمانى پر شور، كه با استفاده از پیشرفت معارف بشرى، بسى روشن‌بینانه‌تر و ژرف‌تر نیز شده است، بدان روى آورده و گمشده‌ى خود را در آن مى‌جوید.
پیام به حجاج بیت‌الله الحرام ۱۳۷۲/۰۲/۲۸

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif توجه جوانان به جنبه سیاسی دین
امروز دین در مركز توجّهات جهانى قرار دارد. امروز براى سیاسیّون، متفكّران، متخصّصان مسائل و علوم اجتماعى و بسیارى از توده‌هاى مردم بخصوص جوانان‌ در بسیارى از نقاط عالم و به‌طور خاص در كشورهاى اسلامى، دینِ مورد توجّه، اسلام شریف و احكام مقدّس اسلامى است. یقیناً بخش عمده از حادثه‌اى كه برخلاف انتظار و برخلاف طبیعت جریان عادّى جهانى در یكى، دو دهه اخیر به وجود آمده است، مربوط به پیروزى دین و اسلام در این كشور و تشكیل نظام اسلامى است. لذاست كه امروز مطالعات بر روى دین در سرتاسر دنیا، از جنبه سیاسى دین جدا نیست؛ دین را مجرّد از تأثیر سیاسى آن نگاه نمى‌كنند و موضع‌گیریها بر این اساس است؛ همچنان كه دلهایى كه متوجّه دین شده است مثل جوانان‌ و نسلهاى نوخاسته دنیاى اسلام و بعضى از مناطق دیگر عالم دنبال دینِ مجرّد از حضور سیاسى و اجتماعى نیست‌.
بیانات در آغاز درس خارج فقه ۱۳۷۸/۰۶/۲۸

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif جوانان با شعار اسلام وارد میدان میشوند
سیاست بسیار حساسِ تعیین‌كننده‌ى خاورمیانه‌اى آمریكا بكلى شكست خورده است؛ این را همه دارند مى‌بینند و همه به آن اعتراف میكنند. در فلسطین شكست خوردند. مزدوران و یاران و همپیمانان نزدیك خود را از دست دادند. یك روز فقط رژیم طاغوتِ فاسدِ پهلوى از دست آنها رفته بود؛ امروز رژیمهاى دیگرى از دست آنها رفتند یا در شرف از دست رفتنند؛ بنابراین متزلزلند. امروز آمریكا در منطقه‌ى غربى آسیا - یعنى همین منطقه‌ى شمال آفریقا و منطقه‌اى كه اسم آن را «خاورمیانه» گذاشتند - منزوى است. امروز اسلام در این منطقه زنده است. امروز جوانان با شعار اسلامى وارد میدان میشوند. یك روزى در سى سال پیش، چهل سال پیش، در همین كشورهاى شمال آفریقا، اگر كسى میخواست از انگیزه‌هاى ملى و انقلابى حرفى بزند، به شعارهاى چپ متوسل میشد؛ امروز این حرفها دورافتاده است، این حرفها به زباله‌دان تحویل داده شده است. امروز در این منطقه، حرف رائج، سكه‌ى رائج، سخن قاطع، اسلام است و قرآن.
بیانات در دانشگاه امام حسین(ع) ۱۳۹۰/۰۳/۱۰

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif جوانان محاسبات استكبار را به هم ریخته‌اند
جوانان و جوانمردان بسیارى در كشورهاى مسلمان به نام اسلام و در آرزوى حكومت عدل اسلامى به جهاد سیاسى و فرهنگى و اجتماعى روى آورده‌اند و عزم ایستادگى در برابر تحمیل و سلطه بیگانگان مستكبر را در جوامع خود گسترش مى‌دهند. در مناطقى از دنیاى اسلام كه نقطه اوج آن كشور مظلوم فلسطین است، مردان و زنان بى‌شمارى با بذل جان در زیر پرچم اسلام و با شعار استقلال و عزت و آزادى، حماسه‌اى دایمى و همه روزه پدید آورده و قدرت‌هاى مادى مستكبر را در برابر دلیرى خود، زبون ساخته‌اند. آرى، بیدارى اسلامى، محاسبات استكبارى را به هم ریخته و معادلات جهانى مطلوب مستكبران را تغییر داده است.
پیام به حجاج بیت الله الحرام ۱۳۸۲/۱۱/۰۸

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif جوان‌ها موتور حركت‌ ملتهای منطقه
باید متوجه توطئه‌هاى دشمن بود. باید مراقب بود انقلابهاى مردم را از آنها نربایند، راه‌ها را منحرف نكنند. از تجربه‌هاى دیگران استفاده كنید. دشمن كارهاى زیادى میكند براى اینكه انقلابها را منحرف كند، براى اینكه حركتها را خنثى كند، براى اینكه مجاهدتها و خونهاى ریخته‌شده را ناكام كند؛ باید مراقب بود، باید هوشیار بود. شما جوانها موتور این حركتها هستید؛ هوشیار باشید، متوجه باشید.
بیانات در دیدار شركت‌كنندگان در اجلاس جهانى‌ «جوانان و بیدارى اسلامى» ۱۳۹۰/۱۱/۱۰

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif برنامه‌ریزی دشمن برای نسل‌ جوان
جوان در هر جامعه و كشورى، محور حركت است.... جوان و جوانى، یكى از درخشندگى‌هاى آفرینش الهى است. دشمنان جوامع از جمله جوامع اسلامى این نكته را خوب تشخیص داده‌اند و بخصوص روى آن انگشت گذاشته‌اند. این مربوط به امروز نیست؛ از یك قرن پیش تاكنون این‌گونه بوده است.

در كشورهاى اسلامى، براى ضایع كردن نسل جوان، برنامه‌ى همه‌جانبه‌یى شروع شد. مى‌دانید كه دوران استعمار یعنى دست‌اندازى كشورهاى غربى به كشورهاى آسیایى و آفریقایى نزدیك به دویست سال قبل شروع شد. آن‌ها مى‌دانستند كه این وضع ادامه پیدا نمى‌كند، و اگر جوانان رشد كنند، بافرهنگ بشوند، بااراده باشند، نمى‌گذارند آب خوش از گلوى بیگانگان و چپاولگران پایین برود؛ لذا براى فاسد كردن نسل جوان برنامه‌ریزى كردند... البته كشورهاى اسلامى خصوصیتى داشتند، كه همان «اسلام» بود؛  اسلام و تبلیغات اسلامى، جلوى آن موج سهمگین ایستاد... امروز یكى از كارهاى اساسى استكبار این است كه نسل جوان را در كشورهاى اسلامى و هر كشور اسلامى كه بیدارتر است، بیشتر از صحنه بیرون كند.

هر حركتى كه منجر به این بشود كه نسل جوان احساس كند باید از صحنه‌ى مقاومت كناره بگیرد، این حركت، با واسطه یا بى‌واسطه، مربوط به امریكا و نظام استكبارى است؛ این یك معیار كلى است.
بیانات در دیدار دانشجویان و دانش‌آموزان، به مناسبت سیزدهم آبان ماه ۱۳۷۰/۰۸/۱۵

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif جوانان از قرآن درس بگیرند!
امروز جوانان‌ به بخشى از آیات قرآن خیلى احتیاج دارند و آن، چیزهایى است كه عزت اسلام و عزت جامعه‌ى اسلامى و توحید عملى جوامع اسلامى در آن‌هاست. جوانان‌ ما در همه جاى دنیاى اسلام بایستى این‌گونه آیات را روان و حفظ باشند و از آن‌ها درس بگیرند. حتّى من یك‌وقت به این ائمه‌ى جماعتى كه در بعضى از كشورهاى عربى و اسلامى، آیاتى را در قرائت نماز انتخاب مى‌كنند، گفتم آیاتى را انتخاب بكنید كه مى‌تواند در سرنوشت ملتهاى اسلامى به طور ویژه اثر بگذارد.

البته مردم باید همه‌ى آیات الهى را یاد بگیرند و یاد هم مى‌گیرند، لیكن بعضى از مفاهیم قرآنى وجود دارد كه دست استعمار سعى كرده است ماها را از آن‌ها دور نگه بدارد. ما را از جهاد دور نگهداشتند. ما را از اینكه كفار نباید بر مسلمین مسلط باشند، دور نگهداشتند. ما را از آیاتى كه وحدت مسلمین در آن‌ها هست، دور نگهداشتند. همین آیاتى كه الآن تلاوت شد «و ما ارسلنا من رسول الّا لیطاع باذن الله» و آیاتى كه معنایش حاكمیت عملى اسلام بر زندگى جوامع است، بایستى همه‌ى مردم آنها را یاد بگیرند.
بیانات در دیدار با قاریان قرآن: محمّد محمود طبلاوى، ابو العینین شعیشع و احمد رزیقى ۱۳۷۰/۰۳/۱۶

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif خودتان را آنطور كه اسلام می‌پسندد بسازید!
عزیزان من اسلام به جوانان‌ مؤمن و عالم و شجاع و سالم نیازمند است تا بتوانند در مقابل دشمنان از آن دفاع كنند و دین خدا را كه مایه‌ى سعادت انسانها است به انسانها هدیه كنند. سعى كنید خود را آن‌طور كه اسلام مى‌پسندد، بسازید و براى آینده‌ى اسلام و مسلمین مفید باشید و خدا را از خود خشنود نمایید.
پاسخ به نامه‌ى یك نوجوان لبنانى ‌۱۳۷۵/۰۴/۰۴

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif توصیه به جوانان: دشمن را بشناسید!
شناختن دشمن مهم‌ است. دشمن سعى مى‌كند خود را دوست جلوه دهد و شعارهاى ملتها را عوض كند؛ كمااینكه شعار ضدّیت با صهیونیسم را در میان بعضى از دولتمردان عرب، تبدیل به یك شعار انحرافى كردند! یكى از كارهایشان تبدیل كردن شعارهاست. ملت و دولتى تسلیم مى‌شود كه دشمن را درست نشناسد، یا دچار فساد و بدبختى باشد؛ اما اگر دشمن‌شناسى بود كه من این توصیه را به جوانان‌ دارم آن‌وقت شعارها،شعارهاى روشن و آگاهانه‌اى خواهد بود و آنچه كه دشمن مى‌خواهد، به فضل پروردگار به دست نمى‌آورد.
بیانات در دیدار دانشجویان و دانش‌آموزان به‌مناسبت سالروز تسخیر لانه‌ى جاسوسى امریكا ۱۳۷۸/۰۸/۱۲

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif امروز افق دید جوانان دنیاى اسلام و مد نگاه آنها به سوى اسلام است
امروز دلهاى امت مسلمان نسبت به اسلام گرایش بى‌سابقه‌یى در طول قرنهاى متمادى پیدا كرده است. بعد از تسلط سیاسى و فرهنگى غلیظ و گسترده‌ى غرب و شرق در طول دهها سال بر كشورهاى اسلامى، امروز افق دید جوانان دنیاى اسلام و مد نگاه آنها به سوى اسلام است؛ این یك واقعیت است؛ خود غربى‌ها و مستكبران عالم هم به این اعتراف مى‌كنند. آنها بارها تكرار كرده‌اند كه در هر كشورى از كشورهاى اسلامى اگر انتخابات آزادى انجام بگیرد، منتخبان ملت، عناصر معتقد و پایبند به اسلام و مروج اسلام خواهند بود. براى همین است كه ادعاى دمكراسى‌خواهى غرب امروز دچار تناقض است. از یك طرف پرچم دمكراسى و مردم‌سالارى را در دست گرفته‌اند؛ از سوى دیگر جرات نمى‌كنند این پرچم را در دنیاى اسلام به معناى واقعى كلمه برافرازند؛ چون مى‌دانند در هر كشورى از كشورهاى اسلامى اگر آرا و انتخاب مردم در آن نقش پیدا كند، بدون تردید اسلام‌خواهان زمام قدرت و حكومت را در دست خواهند گرفت و منتخبان ملت، مسلمانها خواهند بود.
بیانات در دیدار كارگزاران نظام و قشرهاى مختلف مردم‌‌ ۱۳۸۴/۰۶/۱۱

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif افقهای ناكامی صهیونیزم
بیداری اسلامى، شرق و غرب جهان اسلام را به جنب و جوش آورده و احساس هویت و شخصیت را در آنان باز آفریده است. پرچم عزت و اقتدار اسلامى در ایران به اهتزاز در آمده؛ ملت مظلوم فلسطین با تمسك به شعار اسلام، افقهاى صهیونیزم را به یاس و ناكامى انباشته؛ جوانان در كشورهاى اسلامى به میدان مطالبات آرمانى پانهاده و در برابر تجاوزگران و مستكبران عالم تهدیدى بزرگ آفریده‌اند.
پیام به كنگره‌ی عظیم حج ۱۳۸۰/۱۱/۳۰

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif امروز تاریخ بر سر یك پیچ بزرگ تاریخی است
آنچه كه من به شما جوانان عزیز و فرزندان خودم عرض میكنم، این است كه بدانید امروز تاریخ جهان، تاریخ بشریت، بر سر یك پیچ بزرگ تاریخى است. دوران جدیدى در همه‌ى عالم دارد آغاز میشود. نشانه‌ى بزرگ و واضح این دوران عبارت است از توجه به خداى متعال و استمداد از قدرت لایزال الهى و تكیه‌ى به وحى. بشریت از مكاتب و ایدئولوژى‌هاى مادى عبور كرده است. امروز نه ماركسیسم جاذبه دارد، نه لیبرال‌دموكراسى غرب جاذبه دارد - مى‌بینید در مهد لیبرال‌دموكراسى غرب، در آمریكا، در اروپا چه خبر است؛ اعتراف میكنند به شكست - نه ناسیونالیستهاى سكولار جاذبه‌اى دارند. امروز در میان امت اسلامى، بیشترین جاذبه متعلق است به اسلام، به قرآن، به مكتب وحى؛ كه خداى متعال وعده داده است كه مكتب الهى و وحى الهى و اسلام عزیز میتواند بشر را سعادتمند كند. این یك پدیده‌ى بسیار مبارك و بسیار مهم و پرمعنائى است.
بیانات در دیدار شركت‌كنندگان در اجلاس جهانى‌ «جوانان و بیدارى اسلامى» ۱۳۹۰/۱۱/۱۰

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif پیش به سوی هدف نهائی...
هدف نهائى را باید امت واحده‌ى اسلامى و ایجاد تمدن اسلامى جدید بر پایه‌ى دین و عقلانیت و علم و اخلاق، قرار داد. آزادى فلسطین از چنگال درنده‌ى صهیونیستها نیز هدفى بزرگ است. كشورهاى بالكان و قفقاز و آسیاى غربى پس از هشتاد سال از چنگال شوروى سابق نجات یافتند؛ چرا فلسطین مظلوم نتواند پس از هفتاد سال از اسارت صهیونیستهاى ظالم نجات یابد؟

نسل امروز كشورهاى اسلامى این ظرفیت را دارد كه به چنین كارهاى بزرگى بپردازد. نسل جوان امروز مایه‌ى افتخار نسلهاى پیشین خویش است. به قول شاعر عرب:

قالوا: ابوالصخر من شیبان قلت لهم/كلا لعمرى ولكن منه شیبان‌
و كم اب قد علا بابن ذرى شرف/كما علا برسول الله عدنان‌

به نسل جوان خود اعتماد كنید، روح اعتماد به نفس را در آنان زنده كنید، و از تجربه‌هاى مجربان و پیران، آنها را بهره‌مند سازید.
بیانات در اجلاس بین‌المللی بیدارى اسلامى‌ ۱۳۹۰/۰۶/۲۶

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif شما جوانان آن روز را خواهید دید!
باید پیش برویم. این حركت، [بیداری اسلامی] حركت موفقى است؛ چون آفاق روشنى دارد. افق، روشن است. آینده، آینده‌ى بسیار روشنى است. آن روزى خواهد رسید كه امت اسلامى به حول و قوه‌ى الهى در اوج اقتدار و استقلال قرار بگیرد ... ملتهاى مسلمان با حفظ خصوصیات خود، تمایزهاى خود، در زیر چتر واحد دعوت الى‌اللَّه و الى‌الاسلام قرار بگیرند؛ همه با هم باشند. آن وقت است كه امت اسلامى عزت خود را پیدا خواهد كرد.
من به شما جوانها بگویم، آینده مال شماست. شما جوانها به حول وقوه‌ى الهى و باذن‌اللَّه آن روز را خواهید دید و ان‌شاءاللَّه افتخارات خودتان را به نسلهاى بعد از خودتان تحویل خواهید داد.
بیانات در دیدار شركت‌كنندگان در اجلاس جهانى‌ «جوانان و بیدارى اسلامى» ۱۳۹۰/۱۱/۱۰


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 22 اردیبهشت 1397 03:21 ق.ظ
оформить займ на карту срочно круглосуточно
онлайн кредит на банковскую карту
украина
онлайн кредит без инн
кредит онлайн без отказа на карту
оформить кредит на карту не выходя из дома
кредит онлайн на карточку украина
просто займ на карту
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 05:13 ب.ظ
Nice post. I was checking constantly this blog and
I am impressed! Extremely helpful info particularly the
last part :) I care for such information much. I was seeking this particular
info for a long time. Thank you and good luck.
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 12:36 ق.ظ
фитнес резинки купить днепр
резинка для фитнеса зеларт l
резиновые петли купить харьков
набор резинок для фитнеса fit4u 5
шт
купить фитнес резинки украина
سه شنبه 14 فروردین 1397 01:54 ق.ظ
There isn't any harm in including to that internal glow by sporting one
thing that complements your persona to catch the attention of individuals round you.
دوشنبه 13 فروردین 1397 11:03 ب.ظ
Curler Instruments and Rolling Strips: you'll get a constant thickness once you roll a sheet of polymer clay
using a pasta machine.
دوشنبه 13 فروردین 1397 01:07 ب.ظ
Lessons are important for nay student to enroll because it provides them time to study on the right way to
carry out varied..
دوشنبه 13 فروردین 1397 08:02 ق.ظ
You will find low IQ individuals, who are not stupid, they just aren't
so smart.
دوشنبه 13 فروردین 1397 05:07 ق.ظ
therefore I have always been doing this to pay for the bills meanwhile,
EXCEPT I don't make sufficient to cover the bills.
دوشنبه 13 فروردین 1397 02:47 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
یکشنبه 12 فروردین 1397 07:43 ب.ظ
There are some which either resembles original gold ornaments or antique jewelry or fully new
in assortment of designs.
یکشنبه 12 فروردین 1397 05:27 ق.ظ
After the divorce of Charles and Diana, the possession of the ring returned to Prince Charles and it remained
at Kensington Palace.
شنبه 11 فروردین 1397 09:50 ب.ظ
Have actually been taking little over a month.
شنبه 11 فروردین 1397 04:42 ب.ظ
I assume it's off the topic, but it is type of diminishing your
credibility incidentally you merely put it available that
way.
شنبه 11 فروردین 1397 01:51 ب.ظ
It can also help local manufacturers to recapture massive native market.

Look for costume jewellery maker marks.
شنبه 1 مهر 1396 10:43 ب.ظ
First of all I would like to say terrific blog!
I had a quick question in which I'd like to ask if you don't mind.
I was curious to know how you center yourself and clear your thoughts before writing.
I've had a difficult time clearing my mind in getting my
thoughts out there. I truly do enjoy writing however it just
seems like the first 10 to 15 minutes are lost just trying to figure
out how to begin. Any suggestions or hints? Thanks!
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:55 ب.ظ
It's amazing designed for me to have a web page, which is helpful designed for my knowledge.
thanks admin
سه شنبه 17 مرداد 1396 08:57 ق.ظ
Ahaa, its fastidious conversation regarding
this article at this place at this blog, I have read
all that, so at this time me also commenting at this place.
جمعه 13 مرداد 1396 12:17 ب.ظ
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to
say that I have really enjoyed browsing your blog posts.
In any case I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:04 ق.ظ
Wow, that's what I was looking for, what a material!
present here at this website, thanks admin of this site.
پنجشنبه 5 مرداد 1396 02:49 ب.ظ
Why users still make use of to read news papers
when in this technological globe everything is existing on net?
چهارشنبه 23 فروردین 1396 10:55 ق.ظ
I must thank you for the efforts you've put in writing this blog.

I'm hoping to check out the same high-grade blog posts by you in the future as well.

In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my own site
now ;)
جمعه 18 فروردین 1396 12:11 ب.ظ
Admiring the commitment you put into your blog and in depth information you offer.
It's awesome to come across a blog every once in a while that isn't the same old rehashed
material. Wonderful read! I've bookmarked your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
http://caaj.ir/uploaded_files/311047/1/120x240.gif کربلائی جواد مقدم
بوی سیب

مقر افسران جنگ سایبری خراسان شمالی


Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


http://ziq.ir/o0Jr
 
 
 
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز