تبلیغات
دلهای عاشورایی - دیدگاه های حضرت امام خمینی درباره آزادی مردم در انتخابات تبلیغات سالم و رعایت اخلاق انتخاباتی
 
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
دلهای عاشورایی
درباره وبلاگ


mostafa7193@gmail.com


زندگی هنر نقاشی كردن است بدون استفاده از پاك كن سعی كن همیشه طوری زندگی كنی كه وقتی به گذشته برمی‎گردی نیازی به پاك كن نداشته باشی.

مدیر وبلاگ : مصطفی احمدی mostafa7193@gmail.com
نظرسنجی
هدیه به وجود پاک امام زمان حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در جهت تعجیل در ظهور و سلامتی حضرت
           امروز در یكی از حساس ترین مقاطع تاریخ انقلاب و نظام اسلامی قرار داریم زیرا انتخابات ریاست جمهوری یكی از قوای سه گانه كشور یعنی قوه مجریه را تثبیت می نماید و مسئولیت بزرگ تدبیر امور و اداره جامعه و سرزمین اسلامی را به آن خواهد سپرد. این مقطع حساس و حیاتی بیداری مردم و حضور آزادانه آنان در صحنه انتخابات و سالم سازی شرایط و زمینه های لازم آن را واجب و ضروری می نماید و به همین دلیل چنان كه حضرت امام خمینی تاكید مكرر دارند نقش آفرینی علمای دین و نیروهای متعهد و دستگاه های قانونی كشور در تمهید بسترهای لازم حائز اهمیت است . آنچه پیش روی دارید به همین موضوع مهم نظر دارد.

هیچ سابقه ندارد كه در دنیا هر جا شما بگردید مردم به این شور و شعف بروند برای رای دادن . اینقدر تبلیغات می كنند این روسای جمهور وقتی كه می خواهند (انتخاب ) بشوند اینقدر خرج می كنند اینقدر تبلیغات می كنند از یك ماه دو ماه قبل پولهای گزاف خرج می كنند و تبلیغات زیاد راست و دروغ تا اینكه یك عده مردم را جمع كنند و رای بدهند. اینجا این مسائل نبود مساله اسلام بود.

از آقایان كاندیداها و دوستان آنان انتظار دارم كه اخلاق اسلامی ـ انسانی را در تبلیغ برای خود كاندیداهای خویش مراعات و از هرگونه انتقاد از طرف مقابل كه موجب اختلاف و هتك حرمت باشد خودداری نمایند كه برای پیشبرد مقصود ولو اسلامی باشد ارتكاب خلاف اخلاق و فرهنگ مطرود و از انگیزه های غیراسلامی است .

اینجانب بنا ندارم از كسی تایید نمایم چنانكه بنا ندارم كسی را رد كنم و از تمام احزاب و گروهها و افراد می خواهم از نسبت دادن كاندیدای خودبه من كه از آن استفاده تایید و یا تعیین و یا رد شود بدهند. من بسیار مایل هستم كه گروههای كه متعهد و معتقد به جمهوری اسلامی و خدمتگزار به اسلام هستند در مبارزات انتخاباتی كمال آرامش را در تبلیغ كاندیداهاشان رعایت نمایند و نسبت به یكدیگر تفاهم و صمیمیت و اخوت اسلامی داشته باشند و از تفرقه و كدورت شدیدا احتراز كنند كه تفرقه و تشتت دوستان را نگران و دشمنان را كامیاب می كند و موجب تبلیغات سو می شود.

به اطلاع هموطنان عزیز برسانید كه عكس اینجانب دلیل بر تایید كسی نبوده چنانچه دلیل بر عدم تایید هم نمی باشد.

           لازم است مطلبی را كه گاهی شنیده می شود كه برای تبلیغات انتخاباتی بعضی از كاندیداها خدای نخواسته بعضی دیگر را تضعیف یا توهین می كنند در رابطه با آن تذكر دهم كه امروز این نحو مخالفتها خصوصا از چنین كاندیداهایی برای اسلام و جمهوری اسلامی فاجعه آمیز است . اگر فرضا كسی در دیگری مناقشه دارد ابراز آن و اظهار در بین مردم هیچ مجوزی ندارد و حیثت و آبروی مومن در اسلام از بالاترین و والاترین مقام برخوردار است و هتك مومن چه رسد به مومن عالم از بزرگترین گناهان است و موجب سلب عدالت است . امید است ان شاالله چنین مطلبی نباشد و اگر غفلتا اتفاق افتاده است تكرار نشود.

چند وقت دیگر انتخابات شروع می شود. از قراری كه من شنیدم به طور حاد دارند اشخاص عمل می كنند. اشخاصی هستند كه به جمهوری اسلامی هیچ اعتقاد ندارند لكن برای خاطر شكستن جمهوری اسلامی در تبلیغات انتخاباتی می خواهند شركت كنند... از باب اینكه می خواهند شكست بدهند جمهوری اسلامی را اشخاصی هستند كه به وسوسه اشخاص مومن را وادار می كنند كه به طور حاد دخالت بكنند در این امور. ممكن است كه اگر اشخاص هوشمند تنبه ندهند و بیدار نشوند این انتخابات موجب این بشود كه دو دستگیهای زیادی ایجاد بشود و این همان مساله مشروطه است . باید مردم توجه كنند و خصوصا روحانیون روحانیون مبارز تهران مدرسین محترم قم روحانیون مشهد اصفهان همه جا توجه كنند كه مساله مساله مشروطه نشود. مساله این نشود كه یك دسته برای خاطر اینكه یك كاندیدایی دارند دیگران را بكوبند آن دسته هم برای همین كاندیدای خودشان این را بكوبند اگر همه برای خدا هست با هم تفاهم كنید. البته تبلیغ هیچ مانعی ندارد لكن مثل مشروطه نشود آنطور نشود كه هر كدام دیگری را بكوبند و آنی كه دشمن ما می خواهد خطوط مختلفه را در انتخابات عملی كند. شما همه می خواهید كه اسلام در این مملكت تحقق پیدا كند. همه می خواهید كه این جمهوری اسلامی ادامه پیدا بكند ادامه این به این است كه شما در مواردی كه می بینید كه دارند شیاطین نقشه می كشند و توطئه می كنند تا شما را به جان هم بیندازند بنشینید با هم و تفاهم كنید و آنها را مایوس كنید. امروز دارند تهیه می بینند مخالفین شما مخالفین جمهوری اسلامی كه برای انتخابات ایجاد نفاق كنند و این یك خطری است برای كشور ما.

اینها با زور نمی توانند كاری انجام بدهند نه امریكا نه شوروی با فشار و زور به یك كشوری كه همه با هم هستند نمی توانند آسیب برسانند لكن با توطئه و وادار كردن عمال خودشان در داخل می توانند ایجاد نفاق كنند و بهانه هم انتخابات .

اگر احتمال بدهیم كه به واسطه تبلیغات انتخاباتی ما اسلام و جمهوری اسلامی در خطر است باید آنجور تبلیغاتی كه خطرناك است دست از آن برداریم برای اینكه ضد اسلام است و گاهی با اسم اسلام یا با تو هم اسلامی بودن یك اموری انجام می گیرد كه برخلاف اسلام است .

آن كسی كه می خواهد در انتخابات شركت كند و كاندید می شود آن كسی كه كاندید می كند كسی را آن كسی كه فعالیت انتخاباتی می كند آن كسی كه تبلیغ می كند برای خودش یا برای غیر این آزمایش اش همانجاست .

تویی كه خودت را كاندید انتخابات كردی قدرت این را داری كه برای كشورت درست خدمت بكنی و قدرت خودت را بالاتر از دیگران می دانی تویی كه دیگری را كاندید می كنی دیگران كه غیر از این هستند لایق نمی دانی این را لایقتر و احسن می دانی . تویی كه فعالیت می كنی و تبلیغ می كنی برای انتخابات تبلیغ خودت را می كنی یا تبلیغ برای اسلام می كنی اگر... شما تبلیغ برای خودت می كنی كه همان تبلیغ برای شیطان است . و اگر تبلیغ می كنی كه بروی خدمت بكنی من چون می توانم خدمت بكنم چرا كنار باشم بروم خدمت بكنم این شخص چون لایق است چرا كنار باشد بیاید خدمت بكند اگر اینطور باشد این برای خداست . و این گاهی وقتها به خود آدم اشتباه می شود بسیاری از اوقات هست كه انسان خودش در كارهای خودش اشتباه می كند. یعنی انسان چون حب نفس دارد خودش را می خواهد و همه چیز را هم برای خودش می خواهد مگر اینكه به ریاضیات اینطور نباشد. این چون حب نفس دارد بسیاری از امور كه از خودش صادر می شود یا از كسانی كه از خودش هستند اولاد خودش .

برادر خودش عیال خودش اینها به نظرش خوب می آید و گاهی همین اگر صادر بشود از یك كس دیگری به نظرش بد می آید. این برای همین است كه حب نفس اینجا پرده پوشیده است روی واقعیت و نمی تواند انسان تشخیص بدهد. باید انسان توجه كند به اینكه آیا من كه می خواهم یك كسی را انتخاب كنم اگر این كس یك نفر دیگری از او بهتر بود لكن ارتباطی با من نداشت بلكه با من هم دلخوری داشت آیا او را كاندید می كردم اگر او را هم كاندید می كرد معلوم می شود كه این برای خدا دارد كار می كند كار به خودش ندارد و اگر اینطور نشد بداند كه مساله مساله شیطانی است نه مساله خدایی . و این دقیق است و این از آن اموری است كه بر انسان پوشیده می ماند.

مردم در سراسر كشور در انتخاب فرد مورد نظر خود آزادند و احدی حق تحمیل خود یا كاندیداهای گروه یا گروه ها را ندارد هیچ مقامی و حزبی و گروهی و شخصی حق ندارد به دیگران كه مخالف نظرشان هستند توهین كنند یا خدای نخواسته افشاگری نمایند. گر چه همه حق تبلیغات صحیح برای خود یا كاندیدهای خود یا دیگران را دارند و هیچ كس نمی تواند جلوگیری از این حق نماید و البته لازم است تبلیغات موافق مقررات دولت باشد و احدی شرعا نمی تواند به كسی كوركورانه و بدون تحقیق رای بدهد واگر در صلاحت شخص یا اشخاصی تمام افراد و گروه ها نظر موافق داشتند ولی رای دهنده تشخیص اش بر خلاف همه آنها بود تبعیت از آنها صحیح نیست و نزد خداوند مسئولیت دارد و اگر گروه یا اشخاص صلاحیت فرد یا افرادی را تشخیص دادند و از این تایید برای رای دهنده اطمینان حاصل شد می تواند به آنها رای دهد.

اینجانب بنا ندارم از كسی تایید نمایم چنان كه بناندارم كسی را رد كنم و از تمام احزاب و گروه ها می خواهم از نسبت دادن كاندیدای خود به من كه از آن استفاده تایید و یا تعیین و یا رد شود ندهند .

به اطلاع هموطنان عزیز برسانید كه عكس اینجانب دلیل بر تایید كسی نبوده چنانچه دلیل بر عدم تایید هم نمی باشد .مردم در سراسر كشور در انتخاب فرد مورد نظر خود آزادند و احدی حق تحمیل خود یا كاندیداهای گروه یا گروه ها را ندارد .

شب است و شاهد دل بی قرار می گرید

به بی قراری دل روزگار می گرید

به شام تیره عالم سپیده پیدا نیست

زغم ستاره شب زنده دار می گرید

امام زنده دلان از چه خفته ای در خاك

كه امت از غم تو سوگوار می گرید

كجایی ای كه دلم را به باغ گل خواندی

 كجایی ای كه به یادت هزار می گرید

زلال اشك تو می كرد لاله را سیراب

كنون ز فرط عطش لاله زار می گرید

شب از دعای تو چون روز بود و نك بی تو

ضمیر ثانیه در شام تار می گرید

نسیم عاطفه دیگر نمی وزد بر خاك

یتیم ما به سر هر گذار می گرید

سموم فاجعه آن سان وزید برگلزار

كه برگ سوخته در شاخسار می گرید

عیان در آینه تصویر مرگ خورشید است

ببار دیده كه آیینه دار می گرید

در این مصیبت عظما مگو شكیبا باش

كه صبر در دل ما زار زار می گرید

رواست گر كه بگریم ز دیده خون « سیمین »نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 21 فروردین 1397 06:17 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
یکشنبه 19 فروردین 1397 04:22 ب.ظ
Have been taking little over a month.
سه شنبه 14 فروردین 1397 07:50 ب.ظ
Jewellery is form of a trouble, no? Then repeat the method with the next two small crystal models till you've got 4 adjoining circles.
سه شنبه 14 فروردین 1397 06:38 ب.ظ
Damn this destination smells.
شنبه 1 مهر 1396 10:27 ب.ظ
It is the best time to make a few plans for the future and it's time to
be happy. I've learn this put up and if I may I want to recommend you some fascinating
issues or advice. Maybe you can write next articles relating to this
article. I desire to learn more issues approximately it!
دوشنبه 30 مرداد 1396 05:18 ب.ظ
Great post. I was checking constantly this blog and I'm impressed!
Extremely useful info specifically the last part :
) I care for such information a lot. I was looking for this particular info for a long time.
Thank you and best of luck.
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:38 ق.ظ
What's up everybody, here every person is sharing such experience, thus it's good to
read this weblog, and I used to pay a visit this blog everyday.
پنجشنبه 5 مرداد 1396 03:05 ب.ظ
Excellent article. I definitely appreciate this website.
Keep it up!
جمعه 1 اردیبهشت 1396 04:45 ب.ظ
Good post however , I was wondering if you could write a litte more on this topic?
I'd be very thankful if you could elaborate a little bit more.

Many thanks!
جمعه 1 اردیبهشت 1396 04:22 ق.ظ
If some one wishes expert view regarding running a blog then i propose him/her to go to see this web site,
Keep up the good work.
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:02 ق.ظ
Very rapidly this web site will be famous amid all blogging people, due to it's pleasant articles
or reviews
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:10 ب.ظ
Hello, I do think your website may be having internet browser compatibility issues.
Whenever I look at your website in Safari, it looks fine however, if
opening in I.E., it's got some overlapping issues. I merely wanted to
give you a quick heads up! Aside from that, fantastic site!
جمعه 18 فروردین 1396 10:34 ق.ظ
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your
site, how could i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast
provided bright clear concept
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
http://caaj.ir/uploaded_files/311047/1/120x240.gif کربلائی جواد مقدم
بوی سیب

مقر افسران جنگ سایبری خراسان شمالی


Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


http://ziq.ir/o0Jr
 
 
 
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز